Kas mes esame

Mano vardas Irene, man 3480797_145692168900345_1424531934_n0 metų, esu sicilietė. Prieš keletą metų, keliaudama po Baltijos šalis, Lietuvoje susipažinau su Fabrizio, kuris tapo mano vyru. Kartu gyvename Kaune jau nuo 2011 metų, nors jis čia gyveno jau seniai. Abu esame italai (Fabrizio iš Turino), bet esame įsimylėję Lietuvą ir ją jau laikome savo namais. Dėl to norime ir toliau gyventi čia kartu su Nikolu, mūsų nuostabiu 2 metukų sūneliu.

Fabrizio moko italų kalbos KTU universitete ir CIAO ITALIA italų kalbos ir kultūros centre, o vasarą dirba gidu italų turistams besilankantiems Baltijos šalyse. Aš taip pat pradėjau dirbi kartu su juo. Tačiau,  tapusi mama, nebegaliu dažnai keltis iš vienos vietos į kitą, ir nusprendžiau pašvęsti save turizmui kitokiu būdu. Šitaip gimė šios svetainės idėja.

Bandydama padėti italams, norintiems aplankyti Baltijos valstybes ir šalį, kurioje dabar gyvenu, supratau, kad yra taip pat daug lietuvių norinčių pažinti žemę, iš kurios pati esu kilusi: Sicilija.

Taip sukūriau puslapį Facebook – Atostogos Sicilijoje. Sukėliau nuotraukas savo dviejų apartamentų prie jūros, ir gavau daug užklausų. Neįsivaizdavau, kad sulauksiu tokio pasisekimo, bet tiesa ir tai, kad pačios paprasčiausios idėjos yra pačios taikliausios.

Ką mes siūlome

Mano tikslas – Jums padėti įgyvendinti mažą svajonę apie atostogas Sicilijoje.

  • Galiu patarti jums, kur apsistoti: viešbutyje, B&B, kaimo turizmo sodyboje arba apartamentuose.
  • Galiu nurodyti įdomiausias vietas, kurias verta apsilankyti, kad atrastumėte mano gimtosios Sicilijos grožį.
  • Be to, čia rasite informacijos, kaip atvykti, kur keliauti, kur ir ką valgyti.

Deja, kartais susiduriate su sunkumais organizuodami atostogas toli nuo namų, ypač jei nemokate kalbos tos vietos, į kurią vykstate.
Jūs gal nenustebsite sužinoję, jog Sicilijoje ne visi gyventojai kalba angliškai: gali buti sudetinga suprasti ir būti suprastam bendraujant telefonu ar elektroniniu paštu.

Taigi, jei norite aplankyti Saulėtąją Siciliją, susisiekite su manim ir pradėkite ruošti lagaminus!